دکتر محمد محمدرضایی
menusearch
mmrezai.ir

سایت رسمی جناب آقای دکتر محمد محمد رضایی

سخنرانی تحت عنوان سخنرانی تحت عنوان "آسیب­های دین پژوهی معاصر" در جمع اساتید کلام و عقاید و دانش پژوهان مشهد سخنرانی جناب آقای دکتر محمد محمدرضایی، استاد فلسفه دین دانشگاه تهران و رییس کارگروه فلسفه دین و کلام جدید تحت عنوان "آسیب­های دین پژوهی معاصر" در جمع اساتید کلام و عقاید و دانش پژوهان مشهد شنبه سوم شهریور ۹۷ خاطرات/گفتگو با استاد ‌دکتر احمد احمدي خاطرات/گفتگو با استاد ‌دکتر احمد احمدي * علامه طباطبايي غير از فلسفه، عرفان هم تدريس مي‌کردند؟
آقاي طباطبايي در آن شب‌ها کتاب تمهيد القواعد را تدريس مي‌کرد. برهان شفاء و چهار جلد بحار شامل توحيد و معاد را نيز ما پيش ايشان خوانديم.
چهارشنبه بیستم تیر ۹۷
خادم علم ( یادبود استاد حوزه و دانشگاه حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد احمدی ) خادم علم ( یادبود استاد حوزه و دانشگاه حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد احمدی ) پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت در گفتگوی اختصاصی با دکتر محمد محمد رضایی ، رییس بنیاد ملی نخبگان استان قم به واکاوی گوشه ای از ابعاد شخصیتی استاد فقید حوزه و دانشگاه دکتر احمد احمدی (ره) پرداخته است که در ادامه تقدیم می گردد. لازم به ذکر است آقای دکتر محمدرضایی بیش از ده بار به عنوان استاد نمونه و پژوهشگر برگزیده در دانشگاه مورد تجلیل قرار گرفته است و در حوزه فلسفه و فلسفه دین و فلسفه اخلاق و کلام حدود 20 کتاب و بیش از 100 مقاله تالیف و ترجمه نموده است که برخی از آنها به عنوان مقالات و کتاب سال برگزیده شده است. یکشنبه هفدهم تیر ۹۷ گفت­ و گوی دکتر محمد محمدرضایی با هانس کریستین گونتر استاد فلسفه دانشگاه فرایبورگ گفت­ و گوی دکتر محمد محمدرضایی با هانس کریستین گونتر استاد فلسفه دانشگاه فرایبورگ در پایان جلسه سخنرانی هانس گریستین گونتر استاد فلسفه دانشگاه فرایبورگ و عضو انجمن فلسفه میان فرهنگی کلن تحت عنوان "فلسفه میان فرهنگی دین و سیاست و برخورد خشونت آمیز که در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برقرار شد گفت­وگویی بین ایشان و دکتر محمدمحمدرضایی استاد فلسفه دانشگاه تهران و رییس کارگروه تخصصی فلسفه دین و کلام جدید شورای تحول علوم انسانی در باب دین و حقانیت ادیان صورت گرفت سه شنبه دوازدهم تیر ۹۷ رابطة وحي با تجربة ديني - بررسی دیدگاه دکتر سروش رابطة وحي با تجربة ديني - بررسی دیدگاه دکتر سروش چهارشنبه بیست و سوم خرداد ۹۷