دکتر محمد محمدرضایی
menusearch
mmrezai.ir

سایت رسمی جناب آقای دکتر محمد محمد رضایی

مجلس و برنامه‌ریزان فرهنگی دغدغه تحول علوم انسانی ندارند مجلس و برنامه‌ریزان فرهنگی دغدغه تحول علوم انسانی ندارند محمدرضایی در گفت‌وگویی ماجرای مناظره با مجتهد شبستری را تشریح می کند و ضمن تاکید بر طفره رفتن وی از مناظره، مبانی اندیشه وی را سست می داند. دوشنبه بیست و ششم شهریور ۹۷ توحید محور اصلی اسلامی سازی علوم انسانی توحید محور اصلی اسلامی سازی علوم انسانی توحید محور اصلی اسلامی سازی علوم انسانی دوشنبه دوازدهم شهریور ۹۷ سخنرانی تحت عنوان سخنرانی تحت عنوان "آسیب­های دین پژوهی معاصر" در جمع اساتید کلام و عقاید و دانش پژوهان مشهد سخنرانی جناب آقای دکتر محمد محمدرضایی، استاد فلسفه دین دانشگاه تهران و رییس کارگروه فلسفه دین و کلام جدید تحت عنوان "آسیب­های دین پژوهی معاصر" در جمع اساتید کلام و عقاید و دانش پژوهان مشهد شنبه سوم شهریور ۹۷ خاطرات/گفتگو با استاد ‌دکتر احمد احمدي خاطرات/گفتگو با استاد ‌دکتر احمد احمدي * علامه طباطبايي غير از فلسفه، عرفان هم تدريس مي‌کردند؟
آقاي طباطبايي در آن شب‌ها کتاب تمهيد القواعد را تدريس مي‌کرد. برهان شفاء و چهار جلد بحار شامل توحيد و معاد را نيز ما پيش ايشان خوانديم.
چهارشنبه بیستم تیر ۹۷
خادم علم ( یادبود استاد حوزه و دانشگاه حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد احمدی ) خادم علم ( یادبود استاد حوزه و دانشگاه حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد احمدی ) پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت در گفتگوی اختصاصی با دکتر محمد محمد رضایی ، رییس بنیاد ملی نخبگان استان قم به واکاوی گوشه ای از ابعاد شخصیتی استاد فقید حوزه و دانشگاه دکتر احمد احمدی (ره) پرداخته است که در ادامه تقدیم می گردد. لازم به ذکر است آقای دکتر محمدرضایی بیش از ده بار به عنوان استاد نمونه و پژوهشگر برگزیده در دانشگاه مورد تجلیل قرار گرفته است و در حوزه فلسفه و فلسفه دین و فلسفه اخلاق و کلام حدود 20 کتاب و بیش از 100 مقاله تالیف و ترجمه نموده است که برخی از آنها به عنوان مقالات و کتاب سال برگزیده شده است. یکشنبه هفدهم تیر ۹۷